Folia na HTC Bravo

Wszelkie pytania i porady dotyczące folii ochronnych do telefonów, smartofonów oraz innych urządzeń GSM, a także pomoc w ich wyborze.

Folia na HTC Bravo

Postprzez justyna546 » 27 sierpnia 2014, o 10:27

Hejo ;) Jaką moglibyście polecić folię na HTC Bravo? przede wszystkim chodzi mi o wytrzymałość na zarysowania ;)
justyna546

Re: Folia na HTC Bravo

Postprzez adam.s » 4 września 2014, o 17:27

Ja od dłuższego czasu używam i polecam folie Best Guard. Co prawda są droższe niż inne, ale nie mogłem nigdy na nie złego słowa powiedzieć. Chcesz wytrzymałą-ona właśnie taka jest. Mam ją bardzo długo, nawet dokładnie nie pamiętam, ale na pewno ponad pół roku. Także myślę, że się opłaca. Wydasz raz więcej, ale masz dobrą folię na długi czas :)
Adam Siątek - pozdrawiam!
adam.s

Postprzez janek_p » 5 września 2014, o 11:08

Miałem już kilka telefonów dotykowych i zawsze używałem tej folii http://zolti.pl/product-pol-54309-Folia ... ctor-.html
Dla mojej xperia Z jest najlepsza
Polecam
janek_p

Postprzez takato10 » 6 września 2014, o 09:44

Na początku też używałam folii. Różnych producentów( w tym też opisywanego przez Was case mate). Z różnym efektem. Bardzo dużo zależy od ceny, jedne trzymały się dłużej inne trochę mniej. Na ogół jestem za foliami, ale odkąd kupiłem szkło, myślę że teraz to szkło będzie widniało na moim ekranie :) Jest o wiele trwalsze, więcej wytrzyma, przeżyje cięższe upadki itd. Obecnie polecam szkło, ale folia to bardzo dobra alternatywa szkła. Wiadomo szkło to duży wydatek, ale ochrona też jest większa. Zależy co kto potrzebuje. Niektórzy dbają o swoje telefony i folia im w zupełności wystarcza, dal mnie folia była za słaba( choć niektóre dobrze sobie radziły) :)
takato10

Postprzez Mikiii » 29 stycznia 2019, o 19:59

Czy ktoś was interesuje się technologią blockchain? Jeśli tak, polecam serwis https://blockchainbiz.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo fachowej wiedzy oraz bezpłatny e-book do pobrania.
Mikiii

tanie kuchnie kraków

Powrót do Folie Ochronne