Pokrowce Verus - co sądzicie?

Pokrowce i futerały do telefonów, smartfonów, netbooków oraz innych urządzeń GSM. Refleksje, spostrzeżenia i porady dotyczące poszczególnych producentów oraz konkretnych modeli.

Pokrowce Verus - co sądzicie?

Postprzez MiCa » 26 maja 2015, o 06:44

Hej! Tak jak w temacie... co sądzicie o tych pokrowcach? W internecie prezentują się naprawdę fajnie i pod względem designu i pod względem ceny. Ktoś posiada?
MiCa

Re: Pokrowce Verus - co sądzicie?

Postprzez kader89 » 26 maja 2015, o 06:50

Cześć! Jakiś czas temu szukałem pokrowca dla siebie. Skłaniałem się już do Case Mate'a ale za namową sprzedawcy w sklepie postanowiłem spróbować Verusa, przekonało mnie głównie to, że...był on nieznacznie tańszy a jakościowo prezentował bardzo przyzwoicie. Postanowiłem więc zaryzykować i przyznam szczerze, że nie żałuję. Miałem już trochę pokrowców, zarówno tych drogich, jak i tanich chińszczyzn i Verus wypada na prawdę bardzo przyzwoicie. Design to oczywiście kwestia gustu i nie warto się nad tym rozpisywać, ale pokrowce te dla mnie przynajmniej łączą w sobie wiele innych zalet takich jak bardzo wysoka jakość wykonania, ergonomia i dobra ochrona telefonu przed uszkodzeniami. Ogólnie mogę Ci polecić, mimo tego, że są tańsze od Case Mate nie można powiedzieć, że są one tanie, mimo tego warto
kader89

Postprzez Lisek222 » 26 maja 2015, o 06:57

Też mam, używam, jestem zadowolony, wiec śmiało możesz kupować. Cena adekwatna do jakości. Resztę w temacie napisał już przedmówica :D
Lisek222

Postprzez Rafcik5858 » 26 maja 2015, o 07:08

Osobiście nie używam tych pokrowców, ale ma go kolega i jest zadowolony, wiec coś w tym musi być, tym bardzie, że kumpel ma dość duże wymagania co do telefonii komórkowej ;)
Rafał
Rafcik5858

Postprzez mat_u3 » 26 maja 2015, o 07:17

Ja powiem tak...jesli szukasz dobrego pokrowca to zarówno Verus jak i Case Mate jest dla Ciebie. Za Case Mate przemawia na pewno jego renoma, choć moim zdaniem być może na tle innych producentów - takich własnie jak Verus staje się ona trochę przereklamowana. Uważam, że Verus to bardzo dobra propozycja, bo za cenę trochę niższa od Case Mate dostajesz produkt będący praktycznie taki sam pod względem jakości i ergonomii oraz ochrony telefonu. Dla mnie wybór jest raczej prosty, bo jeśli coś jest właściwie takie samo (nie uwzględniając designu) to po co przepłacać :D
mat_u3

Postprzez MiCa » 26 maja 2015, o 07:19

Ok, ok, ok...dziękuję za wszystkie opinie, na pewno skorzystam :) A czy ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się o tych pokrowcach?
MiCa

tanie kuchnie kraków

Powrót do Pokrowce i Futerały