Idealne etui do HTC Bravo

Pokrowce i futerały do telefonów, smartfonów, netbooków oraz innych urządzeń GSM. Refleksje, spostrzeżenia i porady dotyczące poszczególnych producentów oraz konkretnych modeli.

Re: Idealne etui do HTC Bravo

Postprzez kordek22 » 29 sierpnia 2014, o 11:39

Myślę, że to może być niezły pomysł, wszystko zależy tylko od tego, jak użytkujesz telefon. Jeśli jesteś osobą, która raczej dba o niego to ja nie widzę żadnych przeciwskazań by szkło zastąpić właśnie folią. Uważam jednak, że folia tak czy inaczej będzie konieczna :)

I tym właśnie sposobem, z około 100 - 120 zł koszty da się zredukować nawet do 80 zł. Moim zdaniem warto :D
Kornel "kordek22" Figiel
kordek22

Postprzez darek265 » 29 sierpnia 2014, o 12:14

Ja brałbym szkło - szkło, to zawsze szkło, a z foliami bywa różnie. Chyba, że naprawdę dbasz o telefon :D
HTC One (M7) Rulesssss!!!!
darek265

Postprzez justyna546 » 29 sierpnia 2014, o 12:17

kordek22 napisał(a):Myślę, że to może być niezły pomysł, wszystko zależy tylko od tego, jak użytkujesz telefon. Jeśli jesteś osobą, która raczej dba o niego to ja nie widzę żadnych przeciwskazań by szkło zastąpić właśnie folią. Uważam jednak, że folia tak czy inaczej będzie konieczna :)

I tym właśnie sposobem, z około 100 - 120 zł koszty da się zredukować nawet do 80 zł. Moim zdaniem warto :D

Jestem raczej z tych, którzy dbają o telefony dlatego wydaje mi sie, że folia całkowicie mi wystarczy, no i rzeczywiście trochę zaoszczędzę, bo pieniądze nie rosną przecież na drzewach :D Od jutra zabieram się za poszukiwania pokrowców Case Mate i folii ochronnych na terenie Sieradza - mam nadzieję, że coś znajdę :P
justyna546

Postprzez Bolek » 29 sierpnia 2014, o 12:21

No i problem rozwiązany. Mnie także wydaje się, że folia ochronna w zupełności wystarczy jeśli dbasz o telefon i uważasz na niego. Szukaj, szukaj, a w razie pytań śmiało pisz - postaramy się pomóc :D Polecamy się też na przyszłość, powodzenia! :D
Pozdrawiam, Bolek!
Bolek

Postprzez justyna546 » 1 września 2014, o 13:36

No i udało się. Znalazłam w Sieradzu punkt GSM z pokrowcami Case Mate i szerokim asortymentem jeśli chodzi o folie :D Zdecydowałam się więc na pokrowiec Case Mate i folie ochronną Best Guarda o których rozmawialiśmy wcześniej :D . Za cały komplet zapłaciłam niecałe 90 zł, co uważam za bardzo rozsądną cenę - tym bardziej, że pokrowiec jest dokładnie taki jak go opisywaliście - bardzo solidny i dobrze wykonany, a to z kolei jak najbardziej przekłada się na moje zadowolenie :D
justyna546

Postprzez Mikiii » 29 stycznia 2019, o 19:52

Czy ktoś z was słyszał o technologii blockchain? W ostatnim czasie mówi się coraz więcej na ten temat. Trafiłem nawet na portal w całości poświęcony rozwiązaniom opartym o łańuchy bloków. Jeśli kogoś to interesuje polecam zajrzeć na stronę https://blockchainbiz.pl/.
Mikiii

Poprzednia strona

tanie kuchnie kraków

Powrót do Pokrowce i Futerały